• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Baby Tiger

​Zależy Ci na wspieraniu prawidłowego rozwoju swojego maluszka na różne sposoby? Taka właśnie jest misja artykułów dziecięcych Baby Tiger! Wśród dostępnych produktów znajduje się choćby przepiękna mata edukacyjna wykonana z mięciutkich materiałów, dzięki której Twojemu maleństwu łatwiej będzie się nauczyć raczkować, obracać na plecy i rozwijać inne zdolności motoryczne.

Polski producent dostarcza jednak na rynek dużo więcej wyrobów, niż tylko zabawki. W asortymencie dostępne są też praktyczne krzesełka do karmienia z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Mebelki rosną wraz z Twoją pociechą – gdy maluch nauczy się już jeść samodzielnie, wystarczy zdemontować kilka elementów, aby zyskać wygodne krzesełko dla przedszkolaka.

W ofercie nie mogło zabraknąć bezpiecznych fotelików ze zdejmowaną tapicerką, którą można uprać w pralce czy rozkładanych łóżeczek turystycznych bez trudu mieszczących się w torbie. Twój synek lub córeczka uwielbia zabawki muzyczne? Kup mu bujaczek wygrywający aż 8 melodii i wspomagający integrację sensoryczną. Woli zabawę na dworze? Wybierz rowerek trójkołowy i razem odkrywajcie świat!

Zamów artykuły dla dzieci marki Baby Tiger, ich jakość jest naprawdę doskonała!