• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Pomagają rozwinąć dziecku wyobraźnię przestrzenną, poprawiają jego zdolności manualne i chwytliwość dłoni, są także jedną z najlepszych zabawek, jeśli chodzi o pobudzanie kreatywności u najmłodszych. Klocki to nieodłączny element szczęśliwego dzieciństwa i trzeba by zatrudnić naprawdę niezłego detektywa, aby znaleźć osobę, która nigdy się nimi nie bawiła. W sklepie internetowym DoWeSell możesz kupić je w ponad 350 wariantach. Począwszy od tych, co przypadną do gustu Maluszkom, które dopiero co skończyły swój pierwszy roczek, a skończywszy na niesamowicie rozbudowanych zestawach dla starszych dzieci, a nawet dorosłych zainteresowanych składaniem realistycznie odwzorowanych modeli samolotów czy czołgów.

Połącz przyjemne z pożytecznym - podaruj swojej rodzinie wiele godzin twórczej zabawy, która dostarczy Wam mnóstwa śmiechu i pozwoli jeszcze bardziej zacieśnić relacje.

Konstrukcyjne, magnetyczne, miękkie, drewniane, a może muzyczne? Wybierz idealne klocki dla swojego dziecka

Nasz asortyment jest ogromny, więc bez trudu uda Ci się zaskoczyć milusińskich zabawkami, których nie ma jeszcze nikt z grona ich przyjaciół. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz choćby magnetyczne klocki konstrukcje z uwielbianą przez dzieci Świnką Pepą lub bohaterami Psiego Patrolu, zestawy kreatywne zawierające elementy o naprawdę zwariowanych kształtach czy olbrzymie worki, w których kryją się wszystkie potrzebne materiały do zbudowania konstrukcji o imponujących rozmiarach.

Szczególnie godna polecenia jest edukacyjna seria “Klocki Małych Geniuszy”, gdzie elementy mają bardzo intensywne kolory i niecodzienną formę, skłaniającą dziecko do twórczego myślenia i budowania coraz to bardziej skomplikowanych figur. Jedynym ograniczaniem przy ich wymyślaniu jest wyobraźnia. Nie brakuje też klocków wydających dźwięki, świecących w ciemności, zaprojektowanych specjalnie dla chłopców i dziewczynek, a nawet drewnianych deseczek, z których można tworzyć prawdziwe pojazdy!

Bezpieczeństwo i jakość na najwyższym poziomie

Proponowane zestawy pochodzą od renomowanych producentów (Clementoni, Geomag, B-Kids, Alexander i wiele innych marek) więc jako rodzice możecie być pewni, że zabawa będzie nie tylko wspaniała, ale i bezpieczna dla Waszych dzieci. Wszystkie klocki spełniają rygorystyczne, europejskie normy jakościowe - zamów je już dziś w świetnej cenie!