• Kategorie
  • Szukaj
  • Sport i rekreacja

Już od najmłodszych lat warto zachęcać swoje pociechy do aktywności fizycznej. Na pewno zaprocentuje to w przyszłości: maluchy nie będą miały problemów z nadwagą, na WF-ie poczują się jak ryba w wodzie, a dzięki rozwojowi zdolności motorycznych zyskają w przyszłości predyspozycje do trenowania swojej ulubionej dyscypliny już na poważnie. Jak nauczyć je, że sport to przyjemność, relaks i źródło olbrzymiej satysfakcji? Oczywiście poprzez zabawę!

Internetowy sklep DoWeSell przygotował dla Was fenomenalne zestawy sportowe dla dzieci, które wniosą rodzinną rozrywkę na całkowicie nowy poziom i zapewnią wiele godzin angażującej, a co najważniejsze rozwijającej koordynację u najmłodszych zabawy. Polecamy m.in. kompletne zestawy do grania w koszykówkę i piłkę nożną zawierające piłkę.

Dziecięce rowerki biegowe i trójkołowe

Te produkty zawsze są świetnym pomysłem na prezent z okazji np. Dnia Dziecka i ułatwiają przygotowanie maluszka do jazdy na “dorosłym”, dwukołowym rowerze. W naszym sklepie online znajdziesz je w dziesiątkach wariantów, co pozwala idealnie dobrać jeździk, rowerek biegowy, 3-kołowy bądź hulajnogę nie tylko do wieku i wagi, ale również do preferencji samych milusińskich. Nie brakuje u nas przecież pojazdów ozdobionych motywami z ulubionych bajek Twojego synka lub córeczki, a paleta kolorystyczna jest wyjątkowo bogata.

Wszystkie zabawki zostały wykonane z bezpiecznych materiałów i posiadają liczne zabezpieczenia, np. barierki i pięciopunktowe pasy (seria MOVI), więc nie musisz się obawiać, że młody zuch zrobi sobie krzywdę. Zamów rowerek trójkołowy i wyruszcie całą rodziną w pełną wrażeń podróż do lasu lub parku!

Szeroki wybór artykułów do wody

Zbliża się lato, więc na pewno często będziecie gościć na plaży. Już teraz warto zaopatrzyć się więc w koła, rękawki do pływania, dmuchane siedziska i inne artykuły do wody, które uprzyjemnią kąpiel maluszkowi. Pośród artykułów sportowych zgromadzonych w tej kategorii kryje się nawet wspaniała łódka dmuchana o wymiarach 112 x 71 cm od Bestway.

Pływanie to ulubiony sport Twoich milusińskich? Mamy dla Ciebie dziecięce baseny dmuchane i rozporowe do ogrodu, także w wersji ze zjeżdżalnią!

Zapraszamy do zamawiania, rowerków, jeździków, piłek do skakania, zestawów sportowych dla dzieci oraz oczywiście naszych wspaniałych artykułów do bezpiecznej zabawy w wodzie. Zakupy u nas to czysta przyjemność :)